18. Aasta Kodu võitjad selgunud!

Võidukodu asub Tõrma külas Raplamaal, kus ligi kümme aastat tagasi pealinnast maale kolinud Gerly Karu ja Margus Mänd tegid korda aastaid räämas seisnud rehemaja. Rahva Lemmiku tiitli pälvis Kertu Rajasaare ja Rainer Sireli kodu Tartus. Aasta kauneim aed asub Sindis, kuhu Monica ja Arko Kask lõid lihtsate vahenditega lopsaka ja värviküllase aia.

Sisustus- ja aiandusajakiri Kodukiri korraldab kodukonkurssi juba 18. korda. Tänavu osales ligi 70 kodu ja aeda üle Eesti, neist 17 jõudis finaali. Ürituse patrooniks on pr Evelin Ilves.


Konkursi toetajad on K-RAUTA, kes annab ka välja Aasta Kodu peaauhinna 3200 eurot; Seesam Kindlustus, Arens Köögid, Jysk, Sadolini Värvikeskus, Hektor Light, Ifö, Kodusalong, ByHand; FISKARS, kes annab ka välja Aasta Aed peaauhinna 800 eurot; Hortes ja Astellaria reisibüroo.

Aasta Kodu pidulik lõpuüritus ja autasustamine toimus 16. veebruaril Kadrioru Kunstimuuseumis.

Me ei otsi täiuslikkust, otsime isikupärast ja kodust kodu!


Pildil Aasta Kodu 2014. aasta võitjad Gerly Karu ja Margus Mänd tütrega, Kodukirja turundusjuht Merily Pihelbu, K-rauta esindajad Merike Hirvoja ja Merit Järve, Kodukirja peatoimetaja Malle Pajula ja Aasta Kodu konkursi patroon Evelin Ilves.
Foto: Ardo Kaljuvee