18. Aasta Kodu konkursile kandideerimine on lõppenud!

Aasta Kodu konkursil osales seekord ligi 70 kodu ja aeda üle Eesti, neist 17 on jõudnud finaali. Ka sel korral saab valida rahvalemmiku. Oma lemmiku poolt saad veel kuni 15. jaanuarini hääletada aadressil http://www.aastakodu.ee/rahvalemmik. Kõigi hääletajate vahel loosime välja 3 50-eurost K-rauta kinkekaarti.

Eelmisel aastal võitis Aasta Kodu tiitli Kädi Kaasikmäe ja Ando Heilmanni kodu Tallinnas, mis on rajatud endise haiglahoone pööningule. Rahva Lemmiku tiitli pälvis Laila ja Risto Randmaa kodu Sindis.

Sisustus- ja aiandusajakiri Kodukiri korraldab Aasta Kodu konkurssi juba 18. korda. Ürituse patrooniks on pr Evelin Ilves.

Konkursi toetajad on K-RAUTA, kes annab ka välja Aasta Kodu peaauhinna 3200 eurot; Seesam Kindlustus, Arens Köögid, Jysk, Sadolini Värvikeskus, Hektor Light, Ifö, Kodusalong, ByHand; FISKARS, kes annab ka välja Aasta Aed peaauhinna 800 eurot; Hortes ja Astellaria reisibüroo.

Aasta Kodu pidulik lõpuüritus ja autasustamine toimub veebruaris

Me ei otsi täiuslikkust, otsime isikupärast ja kodust kodu!


Pildil 2013. aasta võitjad Ando Heilmann ja Kädi Kaasikmäe, konkursi patroon Evelin Ilves ning Kodukirja peatoimetaja Malle Pajula.
Foto Priit Grepp